Sesje grupowe

Bogate doświadczenie

Od ponad 15 lat prowadzę warsztaty i sesje rozwojowe budujące samoświadomość pracowniczą, menedżerską i zespołową, wspierając ustawienie procesów oraz zbudowanie efektywnych w komunikacji, stylu pracy i współpracy zespołów. Specjalizuję się w szkoleniach z przywództwa, budowania i rozwijania zespołów, zarządzania sobą oraz zespołami, komunikacji i motywowania, wykorzystując m.in. narzędzia z zakresu Zen Coachingu, metodyki komunikacyjnej ART. i NVC. Prowadzę również szkolenia z efektywnego rekrutowania oraz świadomego i etycznego prowadzenia zwolnień pracowniczych.

Moją misją życiową jest wspieranie ludzi w odkrywaniu prawdziwego piebie zamiast kreowania siebie. Wspieram Klientów w wykorzystaniu swojego pełnego potencjału i talentów w życiu osobistym oraz zawodowym.
Iwona Bobrowska-Budny
Doświadczenie

Na stałe współpracuję z Kozminski Executive Business School jako Partner Merytoryczny oraz z Fundacją Liderek Biznesu EY, wspierającą kobiety na rynku pracy jako Mentor/Coach. Jestem Partnerem w Kirov&Partners – pod linkiem znajdziesz opis prowadzonych przez nas warsztatów i sesji grupowych do zespołów zarządowych włącznie. Posiadam doświadczenie blisko 10 000 godzin prowadzonych szkoleń i warsztatów, od 5 lat prowadzę zajęcia m.in. na studiach MBA Executive, MBA Koźmiński i Advanced Management Program, najwyższym poziomie edukacyjnym w Polsce.

sesje indywidualnekontakt