Kilka słów o mnie

Moją misją życiową jest wspieranie ludzi w odkrywaniu prawdziwego siebie zamiast kreowania siebie. Wspieram Klientów w wykorzystaniu swojego pełnego potencjału i talentów w życiu osobistym oraz zawodowym. Co roku od ponad 15 lat szkolę się minimum 25 dni rocznie, rozwijając się na ścieżce doradztwa biznesowego, zawodowego oraz rozwoju osobistego w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu, tak aby być jak najlepszym partnerem w rozwoju dla moich Klientów.

Talent Management Mentor
Pracuję z osobami szukającymi zrozumienia siebie i odkrycia sposobu na bycie szczęśliwym w pracy i życiu osobistym, od młodzieży wchodzącej na rynek pracy do doświadczonych menedżerów w roli prezesów/ministrów włącznie. W rozmowie i słuchaniu jestem uważna na ich myślenie o sobie, świadomość rdzenia kompetencyjnego, przekonania wyniesione z domu na temat życia, pracy i siebie oraz na sposób dawania sobie uznania i spokoju.
Zapraszam do wysłuchania podcastu o Rozwoju talentów:  https://nowoczesnylider.pl/o-rozwoju-talentow-z-iwona-bobrowska-budny/
sesje grupowesesje indywidualne
Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań, które mają ujawnić to, czego uczeń nie umie, podczas gdy nauczyciel z prawdziwego zdarzenia stara się za pomocą pytań ujawnić to, co uczeń umie lub czego jest zdolny się nauczyć.
Albert Einstein

Doświadczenie zawodowe

ścieżka kariery

Bogate doświadczenie w pracy z ludźmi

Całe życie zawodowe związana jestem z pracą z ludźmi – jako manager lub HR Partner w międzynarodowych korporacjach m.in. budowałam i zarządzałam programami talentowymi oraz programami dla pracowników o wysokim potencjale na poziomie krajowym i europejskim, zarządzałam działami szkoleń i rozwoju oraz kadr i płac. Obecnie tę wiedzę i doświadczenia wykorzystuję jako partner w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim, jestem Dyrektorem Programu MBA HR Akademii Leona Koźmińskiego oraz wykładowcą studiów podyplomowych, MBA Executive, MBA Koźmiński i Advanced Management Program.

Od 6 lat współpracuję z Fundacją Liderek Biznesu EY, gdzie przygotowywałam założenia programowe oraz gdzie prowadzę pracę z Mentee.
W swojej pracy ceniona jestem za holistyczne i zrównoważone podejście, łatwość budowania relacji wspierającej Klienta w dotarciu do potencjału, talentów oraz pokazywania drogi do zbudowania Mistrzostwa Osobistego. W pracy, adekwatnie do potrzeb klienta stosuję kwestionariusze i analizy, m.in. FRIS®, Talenty wg. Instytutu Gallupa/Clifton StrengthsTM, Reeis Motivation Profile, TQM48, TalentQ, 15FQ+, MindSonar. W rozmowie coaching’owowo-mentoringowej stosuję techniki komunikacyjne NVC oraz narzędzia z zakresu Zen Coachingu.

Stosowane narzędzia

Jako Talent Management Mentor, konsultant i wykładowca akademicki stosuję różnorodne narzędzia pozwalające człowiekowi spojrzeć na siebie z perspektywy potencjału i szans zamiast deficytów i obszarów do zmiany, m.in. pracuję w oparciu metodologię Talentów Instytutu Gallupa i wyniki badań Clifton Strengths, wyniki analizy odporności psychicznej MTQ48, badania osobowości zawodowej TalentQ, MasterPersonalAnalisys, MindSonar, Reiss Motivation Profile®, MBTI, 15FQ+ oraz Style Myślenia i Działania FRIS®.
W czasie sesji indywidualnych i zespołowych dzielę się z Klientami doświadczeniem ponad 3000 zrekrutowanych osób, 4000 indywidualnych godzin rozmów rozwojowych oraz blisko 10 000 godzin prowadzonych szkoleń i warsztatów.

Realizowane szkolenia i programy

Jako Trener specjalizuję się w szkoleniach z przywództwa, budowania i rozwijania zespołów, zarządzania sobą oraz zespołami, komunikacji i motywowania, wykorzystując m.in. narzędzia z zakresu Zen Coachingu, metodyki komunikacyjnej ART. i NVC. Na stałe współpracuję z Kozminski Executive Business School jako Partner Merytoryczny oraz z Fundacją Liderek Biznesu EY, wspierającą kobiety na rynku pracy jako Mentor/Coach.

Holistyczne podejście do człowieka

Pracuję w nurcie ZEN coachingu, praktyki Kare Landfald oraz podejścia Diamentowego A.H Almaas i Roach Geshe Michael. Szukam w człowieku nie tylko jego osobowości zawodowejco wynika z moich doświadczeń biznesowych ale również esencji i źródła energii życiowej. Pracuję z człowiekiem na czterech poziomach: wiedzy, emocji ale również jego energii i ciała, ułatwiając dokonywanie zmian. Wykorzystuję wiedzę z systemu HumanDesign oraz Akashic Records, robiąc odczyty. Jestem certyfikowanym Trenerem Calligraphy Health System, pracy poprzez ruch i przepływ energii w ciele, prowadzę cykliczne zajęcia z grupami w Polsce i Bułgarii – więcej na www.lifeenergy.pl

 

Fundacja Pasja do Edukacji i Rozwoju

Współtworzę Fundację Pasja do Edukacji i Rozwoju, gdzie prowadzę projekty mające na celu podniesienie świadomości rodziców i nauczycieli o rozwoju dzieci i młodzieży w oparciu o potencjał i mocne strony z uważnością na adekwatną samoocenę ucznia i jego proaktywność – zapraszam po więcej informacji na stronę fundacji www.pasjadoedukacji.org

Wywiady i publikacje

Zapraszam do przeczytania artykułów eksperckich:

Zapraszam do posłuchania:

Kontakt w Social media

Kontakt

Potrzebujesz szczegółowych informacji, chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie – zapraszam do kontaktu iwonabobrowskabudny@gmail.com. Jeśli wolisz porozmawiać, zadzwoń pod numer 537 845 624. Chętnie odpowiem na Twoje pytania i przygotuję ofertę, która uwzględni Twoje potrzeby.

 

Do usłyszenia:-) Iwona Bobrowska-Budny